AVG-programma’s voor scholen, sportclubs en mkb

Op verzoek van koepelorganisaties van scholen, sportclubs en ondernemingen in het mkb ontwikkelen wij specifieke versies van het AVG-programma. Dit speciaal voor hun leden. Mede door het enthousiasme van deze koepels zijn deze versies binnenkort beschikbaar. Goed nieuws!

Aanvankelijk richtte onze stichting zich speciaal op verenigingen. Van daaruit ontstond de vraag om ook de leden van die verenigingen te helpen. Voor scholen, sportclubs en het mkb is het 15-stappenplan in het programma behouden gebleven, maar toegespitst op hun unieke situatie.

Deelnemende koepels & korting
Onder meer de brancheorganisaties BOVAG (garagebedrijven) en NVM (makelaars) hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten met onze stichting. Dat geldt ook voor zo’n twintig andere koepelorganisaties. Verschillende koepels bieden hun leden een kortingsregeling aan bij gebruik van het AVG-programma.

Interesse?
Het partnerprogramma is kosteloos. Stuur een e-mail naar info@avgverenigingen.nl als je mee wilt doen en/of vragen hebt.

2017-11-21T19:44:59+00:00