Coronavirus en de AVG … even opletten

Het is bekend dat cybercriminelen gebruikmaken van de coronacrisis door phishingmails te versturen die afkomstig lijken te zijn bekende organisaties zoals je bank of verzekeraar. Dat zijn nepmails met bijvoorbeeld informatie over het coronavirus. De criminelen proberen hiermee informatie te ontfutselen of malware op uw computer te installeren.

Check altijd de afzender van zo een nieuwsbrief. Vaak zie je daar een vreemd adres staan. Bij twijfel vraag je het beste om hulp.
Op https://www.fraudehelpdesk.nl/actueel/valse-emails/ staat een actueel overzicht van alle recent verschenen phishingmails.

Krijg je e-mailberichten die je niet verwacht of die van een onbekende afzender zijn?
Klik dan niet op links in deze e-mailberichten, open geen bijlagen en vul geen gegevens in.

2020-04-01T17:44:45+00:00