Ik wil deelnemen / bestellen

Meld je eenvoudig aan

Ik wil deelnemen / bestellen2018-02-23T09:46:57+00:00

Meld in 5 eenvoudige stappen je vereniging aan voor het AVG-programma en ga aan de slag met het AVG-stappenplan. Tijdens het aanmelden vragen wij de volgende gegevens bij de hand te houden: verenigingsgegevens, contactpersoongegevens en betaalwijze. Het wijst zich vanzelf uit.

Klik op onderstaande button om jouw vereniging aan te melden.

Meld in 5 eenvoudige stappen je vereniging aan voor het AVG-programma en ga aan de slag met het AVG-stappenplan. Tijdens het aanmelden vragen wij de volgende gegevens bij de hand te houden: verenigingsgegevens, contactpersoongegevens en betaalwijze. Het wijst zich vanzelf uit.

Klik op onderstaande button om jouw vereniging aan te melden.

OOK MEEDOEN?

Meld je aan voor het programma

OOK MEEDOEN?

Meld je aan voor het programma

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

Blijf op de hoogte

DOE MEE VIA JE VERENIGING

Verschillende koepelorganisatie bieden hun leden een korting van 50% op gebruik van het AVG-programma. Informeer of dat het geval is. Doet de koepel nog niet mee? Attendeer dan op de Stichting AVG. Samen maken we het gemakkelijker, efficiënter en goedkoper.

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

Blijf op de hoogte

DOE MEE VIA JE VERENIGING

Verschillende koepelorganisatie bieden hun leden een korting van 50% op gebruik van het AVG-programma. Informeer of dat het geval is. Doet de koepel nog niet mee? Attendeer dan op de Stichting AVG. Samen maken we het gemakkelijker, efficiënter en goedkoper.