Nieuwe AVG-Verklaring op 30 januari a.s.

Voor alle gebruikers van het AVG-programma is er op 30 januari aanstaande een nieuwe, actuele AVG-Verklaring. Deze komt automatisch beschikbaar in het programma.

Om te kunnen aantonen dat je aan de wettelijke verplichtingen op privacygebied voldoet, raden wij aan deze verklaring ieder kwartaal te downloaden en uit te draaien. De AVG-verklaring aanvragen knop staat onderdaan op de pagina’s in het stappenplan.

Mochten er in de organisatie tussentijds veranderingen voorgedaan die AVG-gerelateerd zijn, voer deze dan door in het programma en vraag daarna alsnog een nieuwe Verklaring aan. Dat is kosteloos en maakt onderdeel uit van het abonnement, net als het gebruik van de helpdeks als er (juridische) vragen zijn over AVG en privacywetgeving.

2020-04-02T11:40:42+00:00