Prijs voor verenigingen

Prijs voor verenigingen2018-04-23T12:41:05+00:00

Prijs voor verenigingen

Het AVG-programma dat onze Stichting heeft ontwikkeld, is bedoeld voor verenigingen, waartoe we in dit geval ook stichtingen en non-profit-organisaties rekenen. Dat loopt uiteen van sportverenigingen, verenigingen van eigenaren, zangkoren, vrijwilligersverenigingen en kleinschalige lokale verenigingen tot branche- en beroepsorganisaties.

De prijs voor gebruikmaking van het AVG-programma is afhankelijk van het aantal medewerkers (dus niet het aantal leden!) van de organisatie.

De prijs is in euro’s, per jaar, exclusief 21% btw.

Geen medewerkers 250,-  (* met kortingscode 125,-)
1-10 medewerkers 500,-  (* met kortingscode 250,-)
11-50 medewerkers 1000,-  (* met kortingscode 500,-)
51-250 medewerkers 2000,-  (* met kortingscode 1.000,-)
meer dan 250 medewerkers 4000,-   (* met kortingscode 2.000,-)

* Let op! Als jouw organisatie is aangesloten bij één van de partners van de Stichting AVG voor verenigingen, zijn er afwijkende (lagere) tarieven.
Een aantal partners heeft voor de leden een korting van 50% afgesproken en in sommige gevallen zijn er nog lagere prijzen. Informeer hier naar bij jouw vereniging en kijk naar de lijst met partners. Klik hier voor lijst deelnemende partners.
Staat jouw vereniging hier niet bij laat ze dan contact opnemen met ons zodat jij ook met korting kunt bestellen.

Prijs voor verenigingen

Het AVG-programma dat onze Stichting heeft ontwikkeld, is bedoeld voor verenigingen, waartoe we in dit geval ook stichtingen en non-profit-organisaties rekenen. Dat loopt uiteen van sportverenigingen, verenigingen van eigenaren, zangkoren, vrijwilligersverenigingen en kleinschalige lokale verenigingen tot branche- en beroepsorganisaties.

De prijs voor gebruikmaking van het AVG-programma is afhankelijk van het aantal medewerkers (dus niet het aantal leden!) van de organisatie.

De prijs is in euro’s, per jaar, exclusief 21% btw.

Geen medewerkers 250,-  (* met kortingscode 125,-)
1-10 medewerkers 500,-  (* met kortingscode 250,-)
11-50 medewerkers 1000,-  (* met kortingscode 500,-)
51-250 medewerkers 2000,-  (* met kortingscode 1.000,-)
meer dan 250 medewerkers 4000,-   (* met kortingscode 2.000,-)

* Let op! Als jouw organisatie is aangesloten bij één van de partners van de Stichting AVG voor verenigingen, zijn er afwijkende (lagere) tarieven.
Een aantal partners heeft voor de leden een korting van 50% afgesproken en in sommige gevallen zijn er nog lagere prijzen. Informeer hier naar bij jouw vereniging en kijk naar de lijst met partners. Klik hier voor lijst deelnemende partners.
Staat jouw vereniging hier niet bij laat ze dan contact opnemen met ons zodat jij ook met korting kunt bestellen.

OOK MEEDOEN?

Meld je aan voor het programma

OOK MEEDOEN?

Meld je aan voor het programma

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

Blijf op de hoogte

DOE MEE VIA JE VERENIGING

Verschillende koepelorganisatie bieden hun leden een korting van 50% op gebruik van het AVG-programma. Informeer of dat het geval is. Doet de koepel nog niet mee? Attendeer dan op de Stichting AVG. Samen maken we het gemakkelijker, efficiënter en goedkoper.

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

Blijf op de hoogte

DOE MEE VIA JE VERENIGING

Verschillende koepelorganisatie bieden hun leden een korting van 50% op gebruik van het AVG-programma. Informeer of dat het geval is. Doet de koepel nog niet mee? Attendeer dan op de Stichting AVG. Samen maken we het gemakkelijker, efficiënter en goedkoper.