MKB - scholen - sportclubs

Vergoeding

Vergoeding MKB – scholen – sportclubs 2017-11-30T16:36:47+00:00

Vergoeding voor deelname in het AVG programma wordt telkens afgesproken met de betreffende koepelorganisatie (brancheorganisaties, federatie, sportbond, beroepsorganisaties etc.). Deze prijzen zijn zeer interessant indien er sprake is van bulkafname via de koepelorganisatie. 

Momenteel doen er al tientallen koepels mee voor hun leden. Neem contact met ons op voor meer informatie: info@avgverenigingen.nl.

Vergoeding voor deelname in het AVG programma wordt telkens afgesproken met de betreffende koepelorganisatie (brancheorganisaties, federatie, sportbond, beroepsorganisaties etc.). Deze prijzen zijn zeer interessant indien er sprake is van bulkafname via de koepelorganisatie. 

Momenteel doen er al tientallen koepels mee voor hun leden. Neem contact met ons op voor meer informatie: info@avgverenigingen.nl.

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

Blijf op de hoogte

DOE MEE VIA DE KOEPELORGANISATIE

Verschillende koepelorganisatie bieden hun leden een korting van 50% op gebruik van het AVG-programma. Informeer of dat het geval is. Doet de koepel nog niet mee? Attendeer dan op de Stichting AVG. Samen maken we het gemakkelijker, efficiënter en goedkoper.

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

Blijf op de hoogte

DOE MEE VIA DE KOEPELORGANISATIE

Verschillende koepelorganisatie bieden hun leden een korting van 50% op gebruik van het AVG-programma. Informeer of dat het geval is. Doet de koepel nog niet mee? Attendeer dan op de Stichting AVG. Samen maken we het gemakkelijker, efficiënter en goedkoper.